Financovanie nehnuteľností a splátky

Ako jediná spoločnosť na českom a slovenskom trhu poskytujeme splátkový predaj nehnuteľností v Bulharsku do osobného vlastníctva.

Zaisťujeme splátkový predaj plne funkčných apartmánov (z našej ponuky a v našom osobnom vlastníctve) pri mori. Súčasťou sú vonkajšie bazény so všetkým vnútorným vybavením.

Úver poskytuje buď priamo naša spoločnosť FC FINANCE-CONSULT ČR s.r.o. alebo niektorá z našich firiem v Bulharsku, ktorá nehnuteľnosť vlastní. Vďaka tomu, že väčšinu apartmánov vlastníme, ich ponúkame na splátky bez toho, aby sme vyžadovali potvrdenie o príjme, daňové priznania a výpisy z účtu. Môžete si tiež zažiadať o úver vo vašej banke. V takom prípade bude ale nevyhnutné ručiť banke nehnuteľnosťou na území štátu, kde bývate.

Odporúčame náš splátkový predaj. Splátky je možné rozložiť až na 7 rokov (pri drahších apartmánoch až na 10 rokov). Akontácia je od 20% z ceny nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť je možné kedykoľvek predčasne vyplatiť bez akýchkoľvek sankcií a bude vám odpustený úrok za nasledujúce obdobie. Úrok je 0 % v prípade splatenia počas 1 roka, 3,5 % ročný úrok pri splácaní na 3 roky alebo 6,5 % ročne pri splátkach na 7 rokov.

Do osobného vlastníctva je nehnuteľnosť prevedená po zaplatení 100% z ceny. Vo Vašom držaní je ale nehnuteľnosť ihneď po podpise zmluvy, zaplatení prvej platby a faktúry za údržbu. Konečná cena nie je zaťažená províziou realitnej kancelárie. Na kúpu apartmánu na splátky potrebujete iba platný doklad totožnosti. Zaobstarať si nehnuteľnosť v Bulharsku už nikdy nebude jednoduchšie a lacnejšie.

Zaujímavá je možnosť prenájmu Vašej nehnuteľnosti s garantovaným výnosom z nájomného. O tejto téme sa dozviete viac TU.

Finančné a investičné poradenstvo

Poradenstvo v oblasti realít v Bulharsku

Špecializujeme sa na finančné a investičné poradenstvo v oblasti nehnuteľností v zahraničí, najmä v Bulharsku. Pomáhame klientom uskutočniť aj väčšie fúzie a akvizičné transakcie v odvetví realít ako sú nákup hotela či obchodných priestorov. A to nielen na bulharskom pobreží, ale na celom území Bulharska.

V oblasti realít ponúkame:

 • Poradenstvo v oblasti fúzií a akvizícií (M&A)
 • Poradenstvo a organizáciu obchodov a transakcií
 • Private Equity poradenstvo
 • Financovanie obchodov a transakcií
 • Oceňovanie a predaje podnikov
 • Transakčné služby – spravidla sa zúčastňujeme všetkých fáz procesu nákupu alebo predaja
 • Bankové a súkromné ​​financovanie kúpy nehnuteľnosti v Bulharsku

Garantovaný výnos z prenájmu

Nákup luxusnej nehnuteľnosti s garantovaným výnosom z prenájmu s možnosťou odloženia platby až na niekoľko rokov.

Ponúkame dve možnosti garantovaného výnosu z prenájmu:

Variant 1:

Variant 1: Pri niektorých apartmánoch ponúkame 5% ročný garantovaný výnos s možnosťou vyplatenia dopredu až na 3 roky. To znamená 15% výnos vyplatený dopredu. Pre viac informácií nás kontaktujte - office@finance-consult.cz. 

Variant 2:

Investície s garantovaným výnosom 5,35 % alebo 3,45 %!

Práve teraz je tu výnimočná ponuka na investíciu do nehnuteľností! 

Ponúkame na kúpu luxusnej nehnuteľnosti na pobreží s garantovaným výnosom z prenájmu. Platbu je možné rozložiť až do 7 rokov, akontácia je od 20 %.

Ďalej s radosťou oznamujeme, že môžeme ponúknuť kúpu apartmánu v Aparthoteli. Ide o jedinečnú ponuku. Majiteľ môže svoj apartmán mať pre vlastnú potrebu a užívať si tak dovolenku so svojimi blízkymi na malebnom pobreží Čierneho mora. Alebo ho prenajímať a zaistiť si tak garantovaný príjem.

Pokiaľ máte záujem o stabilný a garantovaný výnos z prenájmu vašej nehnuteľnosti, FC FINANCE-CONSULT ČR ponúka nasledujúce možnosti:

 1. Garantovaný výnos z prenájmu 5,35 %. Zmluvu je možné vytvoriť až na 5 rokov. Výška zisku z prenájmu je vypočítaná z predajnej ceny nehnuteľnosti. Príjem je vyplácaný majiteľovi každoročne po skončení sezóny letných dovoleniek, v polovici októbra. Počas uzatvorenia zmluvy je apartmán v správe zmluvnej spoločnosti a majiteľ nemá právo ho sám využívať.
 2. Garantovaný výnos z prenájmu 3,45 %. Zmluvu je možné vytvoriť až na 5 rokov. Výška zisku z prenájmu je vypočítaná z predajnej ceny nehnuteľnosti. Prenájom je stanovený na 2 po sebe idúce mesiace v roku, z ktorých jeden musí byť júl alebo august. Okrem týchto dvoch mesiacov smie apartmán voľne užívať jeho majiteľ.

V ponuke sú Aparthotely na pobreží Čierneho mora, v oblasti mesta Burgas. Tu sa nachádzajú jedny z najlepších luxusných Aparthotelov v Bulharsku podľa hodnotenia na Bookingu a Tripadvisore. V ponuke máme až 500 bytov. Výborná lokácia komplexu zaisťuje úchvatný výhľad na more. Blízkosť mora dopĺňajú lesy s turistickými trasami a hory.

Areál komplexu je veľký, uzavretý a strážený. Ponúka mnohé priestranstvá so zeleňou a dostatok priestoru na prechádzky a voľný čas. Pre deti je pripravený bohatý program a pre dospelých miesta oddychu a relaxácie.

V areáli sa nachádza:

 • Bazény s vodnými šmykľavkami.
 • Športoviská, voľne prístupné spoločenské hry: air hockey, stolný futbal a stolný tenis.
 • Vynikajúce stravovacie zariadenie vo forme bufetu, à la carte, snack baru či vodného baru. Reštaurácia v komplexe patrí medzi tie najlepšie v rámci Sunny Beach a Svetli Vlas rezortov.
 • V sezóne sú neustále k dispozícii zamestnanci na recepcii, každý deň 24 hodín, mimo sezóny od 9 do 16 hodín.
 • Apartmány sú plne vybavené, útulné a pohodlné. Navyše ponúka dokonalý výhľad z terasy na more.
 • Hotel je nový, vystavaný z kvalitných materiálov a spĺňa vysoké hygienické štandardy.

Teraz máte teda možnosť zakúpiť apartmán v najlepšom komplexe na bulharskom pobreží. Bezpochyby si toto miesto zamilujete vy aj vaša rodina. Ceny apartmánov sa pohybujú od 55 000 do 600 000 €, vyberať je možné od malých útulných garsónok až po luxusné apartmány s 3 spálňami.

Majitelia apartmánov musia každoročne platiť nasledujúce poplatky a dane:

 • Poplatok za správu a údržbu je 15,17 € za meter štvorcový ročne+20% DPH.
 • Televízne a internetové pripojenie a údržba prístupových kariet je 215 € ročne.
 • Výška poistenia garsónky je 40 €, pri apartmáne s oddelenou spálňou je to 50 € a pri väčších apartmánoch 60 € ročne.
 • Poplatok za elektrinu, plyn, vodu a odvoz odpadu je 30 € ročne.
 • Daň z nehnuteľnosti a poplatok za odpad je platený zmluvnou spoločnosťou a v rovnakej výške, akú stanovuje obec Nesebar.
 • Za prípadné opravy, rekonštrukcie budov alebo prístavby v areáli, majitelia apartmánov ďalšie poplatky neplatia.
 • Za príplatky ponúka Aparthotel množstvo doplnkových služieb.
 • Apartmány a celý komplex sú vhodné na celoročný pobyt.

Možnosti financovania

Poskytujeme splátkový predaj nehnuteľnosti v rovnomerných mesačných platbách po dobu až 7 rokov. Akontácia je od 20%. Súkromné ​​financovanie – bez preukázania príjmu – ľahké a jednoduché s maximálnou dobou výplaty úveru 7 rokov. Bezúročné obdobie až 12 mesiacov.

Zaisťujeme splátkový predaj plne funkčných luxusných apartmánov (z našej ponuky) s vonkajšími bazénmi a všetkým vnútorným vybavením. Možnosť výnosu z nájomného. Konečná cena nie je zaťažená províziou realitnej kancelárie. Čo na to potrebujete? Iba platný doklad totožnosti!

 

Financovanie spoločností FC FINANCE-CONSULT

Ak sa rozhodnete zakúpiť nehnuteľnosť od našej spoločnosti, ponúkame niekoľko možností financovania:

Akontácia je minimálne 20% z ceny nehnuteľnosti, zvyšných 80 % je možné doplatiť prostredníctvom odloženej platby:

 • Odložená platba na rok od podpísania zmluvy, bez úrokov.
 • Odložená platba až na 3 roky s úrokom 5,2 % ročne.
 • Odložená platba až na 7 rokov s úrokom 9,7 % ročne.

Možnosť užívania alebo prenájmu apartmánu je po zaplatení aspoň 20% sumy.

Pokiaľ vás ponuka zaujala, neváhajte nám napísať email na: office@finance-consult.cz